Vaste activiteiten

Maandag

08:30 - 11:45 Vrije inloop de Sleutel, Vlierenbroek
09:00 - 10:30 Inloop spreekuur van Zorg voor Elkaar op Alexberg 2a
09:00 - 11:00 Bewegen op Muziek in de Galaxy (door vrijwilliger Ambika en jongere Samra)
09:00 - 12:00 Iedere 1ste maandag van de maand, gratis wijnproeverij bij Jumbo Foodmarkt
09:00 - 17:00 Vrije inloop kapel Gageldonk
09:00 - Hele dag Studio Sessies bij GBHB in GB ruimte (Donk 16 B)
09:30 - 10:30 Hardlooptraining Sport Effect verzamelen SCC `t Kraaienest
09:30 - 10:30 Bootcamp bij Fitclub verzamelen op Donkslagen 1
09:30 - 11:30 Vrij biljarten bij WIJ in zorgcentrum Heksenwiel
10:00 - 17:45 Speeltuin Somerweide voor kinderen t/m 12 jaar
13:30 - 14:45 Powerwalking voor dames, start bij school Kievitsloop
13:30 - 14:30 Yoga bij WIJ in grote zaal zorgcentrum Heksenwiel
13:30 - 15:30 Bredaasvrouwenkoor in SCC `t Kraaienest
13:30 - 16:30 Vrij biljarten bij WIJ in zorgcentrum Heksenwiel
14.00 – 15.30 Ouderenactiviteit “Het Beemdhuis” door GBHB
15:00 - 17:30 Vrije tienerinloop bij jeugdhonk de Galaxy, Gageldonksepad
15:30 - 17:30
Onder begeleiding buitenspelen bij `t Turfje op speelplein Olympia aan de Vlierenbroek
15:30 – 18:00 Huiswerkbegeleiding, door GBHB in GB ruimte ( Donk 16 B)
16:00 - 17:00 Voetbalworkshops/trainingen voor jeugdige bij `t Blok door GBHB
17:00 - 18:00 Longo gym voor de kinderen van 5-7 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
17:00 - 18:00 Longo gym voor de kinderen van 6-7 jaar in de gymzaal aan de Twaalfbunder
17:00 - 19:30 B-Set hulpverlening op afspraak in BC de Beemdentil
17:30 - 18:30 Streetdance voor kinderen van 11 t/m 12 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
17:45 - 18:45 BredaGym meisjes 6-8  jaar turnen in gymzaal Raaimoeren
18:00 - 18:45 Junior slagwerk vanaf 7 jaar bij muziekvereniging Fidelis, SCC `t Kraaienest, Tweeschaar 12
18:00 - 19:00 Longo gym voor de kinderen van 6-9 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
18:00 - 19:00 Longo gym voor de kinderen in de leeftijd van 7-9 jaar in de gymzaal aan de Twaalfbunder
18:00 - 20:00 Repetitie muziekvereniging Fidelis; slagwerkgroep in SCC `t Kraaienest
18:00 - 19:30 Koffietijd bij Grote Broer in Bibliotheek Haagse Beemden
18:30 - 19:30 Speel-o-theek de Panda in de Beemdentil
18:30 - 21:30 Koersbal in centrum Heksenwiel
18:45 - 19:45 BredaGym meisjes 9 jaar en ouder turnen in gymzaal Raaimoeren
18:45 - 20:00 Slagwerk vanaf 7 jaar bij muziekvereniging Fidelis, SCC `t Kraaienest, Tweeschaar 12
19:00 - 20:00 Teakwondo door sportschool Dekkers voor 6 – 12 jaar in de gymzaal aan de Moeraszegge
19:00 - 20:00 Longo gym voor de jeugd van 10 jaar en ouder in de gymzaal aan de Wandelakker
19:00 - 20:00 Repetitie muziekvereniging Fidelis; leerlingenorkest in SCC `t Kraaienest
19:00 - 20:00 Longo gym voor de jeugd van 10 jaar en ouder in de gymzaal aan de Twaalfbunder
19:00 - 20:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
19:00 - 20:30 Taoïstische Tai Chi, voor beginners in de gymzaal de Kroeten, Moeraszegge 69
19:00 - 21:00 Cursus gebarentaal in BC de Beemdentil
19:00 - 21:00 Showgroep Vanity voor meiden van 12-16 jaar in SCC ‘t Kraaienest
19:00 - 22:00 Koersbal bij WIJ in grote zaal zorgcentrum Heksenwiel
19:00 - 24:00 Zelfstandige inloop in de Galaxy (door jongeren)
19:15 - 20:00 Opleidingsorkest vanaf 7 jaar bij muziekvereniging Fidelis, SCC `t Kraaienest, Tweeschaar 12
19:30 - 21:30 Helpdesk voor computer in BC de Beemdentil
19:30 - 22:30 Theater Achterom in BC de Beemdentil
19:30 - 20:30 Zon & Maan: hatha yoga voor volwassenen; gymzaal bij OBS de Wildert, Twaalfbunder
19:30 - 20:30 Bootcamp bij Fitclub, verzamelen bij Donkslagen 1
19:45 - 20:45 BredaGym  Dames FitGym in gymzaal Raaimoeren
19:45 - 21:15 Koor voor volksliedjes: canons, quodlibets en meerstemmige liederen, om de 14 dagen in Centrum Heksenwiel
20:00 - 21:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
20:00 Repetitie toneelstichting Hamlet in centrum Heksenwiel
20:00 - 21:00 Teakwondo door sportschool Dekkers voor 13 – 18 jaar en voor senioren in de gymzaal aan de Moeraszegge
20:00 - 21:15 Krav Maga Breda, sportzaal scholengemeenschap Graaf Engelbrecht, Ganzerik 3, 4822 RK, Breda
20:15 - 22:15 Repetitie muziekvereniging Fidelis; fanfare in SCC `t Kraaienest
20:45 - 21:45 Zon & Maan: hatha yoga voor volwassenen; gymzaal bij OBS de Wildert, Twaalfbunder
21:00 - 22:00 Djembe lessen in de Raaimoeren; alle niveau`s

Dinsdag

09:00 - 12:00 Iedere laatste dinsdag vd maand workshop gezonde voeding bij Jumbo
09:00 - 12:00 Crea-Spel ochtend; leer de kunst van kaarten maken, breien, haken, borduren en kantklossen of doe een gezelschapsspel. Kosten 3 euro inclusief koffie/thee. BSV Boeimeer; Heksendans 4
09:00 - 17:00 Vrije inloop kapel Gageldonk
09:00 Hele dag Studio Sessies bij GBHB in GB ruimte (Donk 16 B)
09:30 - 10:45 Yoga bij WIJ in grote zaal zorgcentrum Heksenwiel
09:30 - 11:00 Speel-o-theek de Panda in BC de Beemdentil. Het uitlenen tegen een klein geldbedrag van speelgoed voor kinderen van 0 tot  6 jaar. Spellen voor het hele gezin van 0 tot 100 jaar.
09:30 - 11:30 Vrij biljarten bij WIJ in zorgcentrum Heksenwiel
10:00 - 12:00 Koffie/ thee bij Inloop bij Clement aan de Vlierenbroek
10:00 - 12:00 Filosofisch café iedere 3de dinsdag in centrum Heksenwiel
10:00 - 17:45 Speeltuin Somerweide voor kinderen t/m 12 jaar
11:00 - 13:30 Beginnerscursus haarknippen bij Stylelinein SCC `t Kraaienest
12:00 – 13:00 Overblijf broers/zussen ( GBHB/GZHB) bij Olympia
13:15 - 14:15 Gymnastiek bij WIJ in grote zaal zorgcentrum Heksenwiel
13:30 - 16:30 Vrij biljarten bij WIJ in zorgcentrum Heksenwiel
13:30 - 16:30 Handwerken bij WIJ in kleine zaal zorgcentrum Heksenwiel
13:30 - 17:30 Bibliotheek Haagse Beemden open
13:30 - 15:00 Filosofisch café iedere 3de dinsdag in centrum Heksenwiel
13:00 - 15:00 Inloop spreekuur van Zorg voor Elkaar op Alexberg 2a
13:45 – 15:30 Ouderen activiteit Thebe door GBHB
14:15 - 15:15 Gymnastiek bij WIJ in grote zaal zorgcentrum Heksenwiel
14:30 – 18:00 Kookactiviteit met JOM en GBHB in Olympia
15:30 -16:45 Sportactiviteit voor basisschool jeugd door Breda Actief op Cruijff veldje in Kesteren, bij slecht weer in sportzaal Olympia
16:00 - 17:00 Voetbalworkshops/trainingen voor jeugdige door GBHB op het Moerenveld in Gageldonk
16:00 - 16:45 Kleuterdans voor kleuters van 3 t/m 4 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
16:00 - 17:00 Zon & Maan: hatha yoga voor volwassenen in gymzaal bij OBS de Wildert; Twaalfbunder
16:00 - 17:30 Gratis voetbalclinic op Bouwmeesterveld, `t Blok
16:00 - 17:45 Kinderhobbyclub voor kinderen van 7 t/m 12 jaar bij atelier Stylen, Schipperslagen 20
16:15 - 17:00 Streetkids voor kinderen van 6 t/m 8 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
16:45 - 18:30 Danstalentenklas van MBO Dans Goes op het Graaf Engelbrecht college
17:00 - 18:00 Streetdance voor kinderen van 8 t/m 9 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
17:00 - 18:00 Pianoles voor kinderen van 4 t/m 12 jaar, Muziekschool HB, Hoogzand 9
17:30 - 22:00 Judo training door Judo ver. Haagse Beemden in de gymzaal aan de Raaimoeren
18:00 - 19:00 Streetdance voor kinderen van 9 t/m 10 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
18:00 - 19:30 Koffietijd bij Grote Broer in Bibliotheek Haagse Beemden
19:00 - 20:00 Tafeltennis voor de jeugd door tafeltennis ver. Gageldonk in de gymzaal aan de Ganzerik
19:00 - 21:00 Vrije jongereninloop bij jeugdhonk de Galaxy, Gageldonksepad
19:00 - 21:00 chat tussen jongeren en politie over allerlei zaken op vraaghetdepolitie.nl
19:00 - 21:00 G-Darts; darten voor mensen met een beperking in de Ganzerik
19:00 - 20:00 Streetdance voor kinderen van 11 t/m 12 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
19:30 - 22:00 Ontspanningsoefeningen volgens het Boeddhisme Advaita Vedante in NBS de Burgst aan de Groene hil
19:45 - 20:45 Kinder koorklas voor kinderen van 4 t/m 12 jaar bij muziekschool HB, Hoogzand 9
20:00 - Repetitie van Novavoices in SCC `t Kraaienest
20:00 - 21:00 Zon & Maan: hatha yoga voor volwassenen; gymzaal bij OBS de Wildert, Twaalfbunder
20.00 - 22.15 Baronie Muziektheater wekelijkse repetities in ’t Kraaienest
20:00 - 21:30 Beginnersles Taoistische Tai Chi in de gymzaal aan de Moeraszegge.
20:00 Tafeltennis voor senioren door tafeltennis ver. Gageldonk in de gymzaal aan de Ganzerik
20:00 - 22:00 percussiegroep Percussão in SCC `t Kraaienest

Woensdag

08:00 - 13:00 Weekmarkt bij winkelcentrum Heksenwiel
09:00 - 11:00 Vrije inloop kennismaking peuterspeelzaal voor moeder en kind bij Olympia aan de Vlierenbroek, vanaf 1,5 jaar
09:00 - 11:00 Samen met andere ouders kan je ervaringen uitwisselen over opvoeden en opgroeien terwijl je kindje speelt met andere kinderen; Locatie: De Rietvink, Kraanvogel 92
09:00 - 12:00 Koffie / thee in de Lucaskerk aan de Tweeschaar
09:00 - 17:00 Vrije inloop kapel Gageldonk
09:15 - 10:15 Yogales bij Zon & Maan, Aardrijk 57a
09:30 - 10:30 Hardlooptraining Sport Effect verzamelen SCC `t Kraaienest
09:30 - 10:30 Bootcamp bij Fitclub, verzamelen bij Donkslagen 1
09:30 - 17:00 Kidscafé op de Louwersdonk 54
10:00 - 11:00 Kinderyoga voor kids van 3-6 jaar bij Yoga Globe in SCC `t Kraaienest aan de Tweeschaar
10:00 - 12:00 Vrije inloop taalspreekuur in de bibliotheek op Heksenwiel, voor al uw vragen over lezen, schrijven, rekenen en digitale kennis
10:00 - 13:30 Kookproject op de Alexberg 2; kosten 4,00 ( maaltijd) 50ct koffie/thee aanmelden via ghafoerkhan128@kpnmail.nl
10:00 - 17:30 Bibliotheek Haagse Beemden open
10:00 - 17:45 Speeltuin Somerweide voor kinderen t/m 12 jaar
10:30 - 11:30 Yogales bij Zon & Maan, Aardrijk 57a
10:30 - 11:30 Spreekuur wijkagent Kesteren / Muizenberg op de Alexberg 2a
10:30 - 12:30 Speel-o-theek de Panda. Het uitlenen van speelgoed voor kinderen van 0 tot 6 jaar in BC de Beemdentil
12:00 - 20:45 Gitaarles door Nieuwe veste op KBS Kievitsloop, `t Blok 175
13:00 - Vioolles door Nieuwe Veste op KBS Kievitsloop, `t Blok 175
13:00 - 17:00 Kinderboerderij de Sik open aan de Kesterendreef
13:00 - Blokfluitles door Nieuwe Veste op KBS Kievitsloop, `t Blok 175
13:15 - 14:00 Kleuterdans voor kleuters van 3 t/m 4 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
13:30 – 14:30 Ouderen activiteit door GBHB in `t Kraaienest
13:30 - 15:30 Iedere eerste woensdag van de maand Bingo in Ravelijn, Muizenberglaan 15
13:30 - 14:15 Kidsswing voor kinderen van 3 t/m 5 jaar bij Dansstudio Jump, SCC de Beemdentil, Gageldonksepad 5
13:30 - 14:30 Kinderatelier voor kinderen van 4 t/m 6 jaar bij Thea Kanters, Donkslagen 53
13:30 – 14:30 Sportactiviteit met Breda Actief en GBHB op grasveld  naast Wildert aan de Twaalfbunder
13:30 - 15:00 Onder begeleiding buitenspelen bij `t Turfje op schoolplein Hagehorst aan de Vlierenbroek
13:30 - 17:30 Judo training door Judo ver. Haagse Beemden in de gymzaal aan de Raaimoeren
13:30 - 17:00 Vrije tienerinloop in jeugdhonk de Galaxy, Gageldonksepad
13:30 - 19:00 Dansstudio Jump; dansles in de Beemdentil
13:30 - 15:00 Diverse sportacitiviteiten in gymzaal Twaalfbunder onder begeleiding van Breda Actief
14:00 - 16:00 de Pandaclub in BC de Beemdentil
14:00 - 16:00 Grand Café Ravelijn; ouderenontmoetingsmiddag. Elke 1e woensdag van de maand Muizenberglaan 15 bij Careyn
14:00 - 15:30 Gratis voetbalclinics op trapveld Moerenveld, Akeleituin
14:00 - 15:30 Teken- en schilderles voor kinderen van 7 t/m 12 jaar bij `t Huiskameratelier, Cannaerserf 78
14:00 - 17:00 B-SET volgens afspraak in BC de Beemdentil
14:00 - 17:00 Longo gym voor de kinderen van 5-7 jaar in de gymzaal aan de Twaalfbunder
14:15 - 15:00 Streetkids voor kinderen van 5 t/m 7 jaar bij Dansstudio Jump, SCC de Beemdentil, Gageldonksepad 5
14:45 - 16:15 Jeugdatelier voor kinderen van 8 t/m 11 jaar bij Thea Kanters, Donkslagen 53
15:00 - 16:00 Streetdance voor kinderen van 8 t/m 13 jaar bij Dansstudio Jump, SCC de Beemdentil, Gageldonksepad 5
15:30 - 17:30 Circus training in de gymzaal van Kindcentrum Olympia. Diabolo, éénwieler, circusbal, rope-skipping en free-run.
16:00 - 17:00 Voetbalworkshops/trainingen voor jeugdige op het Johan Cruijff Court in Kesteren door GBHB
16:00 - 17:00 Streetdance voor kinderen van 8 t/m 13 jaar bij Dansstudio Jump, SCC de Beemdentil, Gageldonksepad 5
17:00 - 18:00 Longo gym voor de kinderen van 6-7 jaar in de gymzaal aan de Twaalfbunder
17:00 - 19:30 Blokfluitlessen door Nieuwe Veste in KBS de Werft, Raaimoeren 21
18:00 - 19:00 Longo gym voor de kinderen van 9-11 jaar in de gymzaal aan de Twaalfbunder
18:00 - 19:30 Koffietijd bij Grote Broer in Bibliotheek Haagse Beemden
18:15 - 19:15 Yoga Dance in SCC ‘t Kraaienest
18:30 - 21:00 Handbal training bij HV United aan de Ganzerik
18:45 - 20:15 Gebedsavond van Iglesia Lluvias de Bendicion Breda in SCC `t Kraaienest
19:00 Rik- en Jokeravond in Centrum Heksenwiel
19:00 - 20:00 Longo gym voor de jeugd van 10 jaar en ouder in de gymzaal aan de Twaalfbunder
19:00 - 20:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
19:00 – 20:30 Meidenavond door GZHB bij Apenrots, WDS
19:00 BC Sam Sam; badminton in de gymzaal aan de Raaimoeren
19:00 - 22:00 Dartavond in de Ganzerik, kosten 3 euro
19:00 - 24:00 Muziekgroep in de Galaxy (jongeren)
19:15 - 21:45 Hoop dance in BC de Beemdentil
20:00 - 21:00 Social Run, iedere keer start op andere locatie. Kijk hiervoor op facebook
20:00 - 21:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
20:00 - 21:15 Krav Maga Breda, sportzaal scholengemeenschap Graaf Engelbrecht, Ganzerik 3, 4822 RK, Breda
20:00 - 22:00 Huisgroepen van Jefta op verschillende plaatsen in en om Breda.
20:00 - 22:00 Gevorderde les Taoistische Tai Chi in de gymzaal aan de Moeraszegge.

Donderdag

08:30 - 11:45 Vrije inloop de Sleutel, Vlierenbroek
09:00 - 17:00 Vrije inloop kapel Gageldonk
09:00 - 10:00 Dames-gym op muziek in de gymzaal aan de Wandelakker 67
09:00 - 11:00 Bewegen op Muziek in de Galaxy (Ambika en Samra) 
09:00 - 11:00 Nederlandse taalles in kindcentrum Olympia
09:00 Hele dag Studiosessie bij GBHB in GB ruimte (Donk 16 B)
09:30 - 10:30 Chi-Kung voor 50-55 plussers bewegingsleer voor mensen met een beperking in BC de Beemdentil
09:30 - 11:00 Inloop babyochtend bij Olympia aan de Vlierenbroek voor moeders met baby`s tot 1,5 jaar om ervaringen uit te wisselen
10:00 - 11:30 lezing over een geschiedkundig onderwerp n.a.v. een actualiteit in de kleine zaal van Centrum Heksenwiel ( iedere 2de donderdag v.d. maand )
10:00 - 12:00 Oecumenische dienst bij WIJ in de grote zaal, zorgcentrum Heksenwiel ( iedere 1ste donderdag v.d. maand)
10:00 - 12:00 Cursus biljarten bij WIJ in zorgcentrum Heksenwiel
10:00 - 13:30 Kookproject op de Alexberg 2; kosten 4,00 ( maaltijd) 50ct koffie/thee aanmelden via ghafoerkhan128@kpnmail.nl
10:00 - 17:45 Speeltuin Somerweide voor kinderen t/m 12 jaar
10:00 - 11:00 Sporten op muziek o.a. met kleine fitness materialen in het Aardrijk
12:00 -13:00 Overblijf broers/zussen ( GBHB/GZHB) bij Olympia
13:15 - 16:30 Bridge bij WIJ in grote zaal, zorgcentrum Heksenwiel
13:30 - 16:30 Vrij biljarten bij WIJ in zorgcentrum Heksenwiel
13:30 - 17:30 Bibliotheek Haagse Beemden open
14:00 - 16:00 Inloop en `sjiepsjop` in de Beemdentil, Gageldonksepad 5
14.00 – 15.30 Ouderenactiviteit in Het Beemdhuis door GBHB
15:15 – 16:30 Sportactiviteit met Breda Actief en GBHB op het Moerenveld aan de Akeleituin
15:15 – 16:30 Sportactiviteit met Breda Actief en GBHB bij Olympia aan de Vlierenbroek
15:30 - 16:45 Diverse sportactiviteiten in gymzaal school Hoogakker aan de Wandelakker onder begeleiding van Breda Actief
15.45 - 16.30  Danslessen bij Twice dansstudio voor kinderen van 3 t/m5 jaar op Moeraszegge 69
15:45 - 16:45 Gratis sportlessen voor basisschool leerlingen uit de HB, gegeven door Breda Actief in gymzaal Raaimoeren en gymzaal Wandelakker
16:00 – 17:00 Voetbalclinic door GBHB bij VV Boeimeer op Heksenwiel
16:00 - 17:45 Kinderhobbyclub voor kinderen van 7 t/m 12 jaar, bij atelier Stylen, Schipperslagen 20
16.30 - 17.30 Danslessen bij Twice dansstudio voor kinderen van 6 t/m 8 jaar op Moeraszegge 69
16:30 – 17:30 Basketbalclinic door GBHB op veld voormalige Tornado naast WDS aan de Ganzerik
16:30 - 22:00 Muziekles Rockstation gegeven door Nieuwe Veste in SCC `t Kraaienest, Tweeschaar 12
17:30 - 18:30 Longo gym voor de kinderen van 6-7 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
17.30 - 18.30 Danslessen bij Twice dansstudio voor kinderen van 9 t/ m 11 jaar op Moeraszegge 69
17:30 - 22:30 Competitie Sjoelen bij WIJ in grote zaal, zorgcentrum Heksenwiel
18:00 - 19:00 Longo gym voor de kinderen in de leeftijd van 7-9 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
18:00 - 19:30 Koffietijd bij Grote Broer in Bibliotheek Haagse Beemden
18:00 - 20:30 Badminton bij BC Woodpecker voor 8 – 16 jaar in de gymzaal aan de Ganzerik
18:00 - 21:00 Jongerencentrum Galaxy
18:30 - 19:30 Longo gym Voor de kinderen van 6-9 jaar in de gymzaal aan de Twaalfbunder
19:00 - 22:00 10 km wandelen met WIEGO, start bij `t Archief
19:00 - 20:00 Zumba les in SCC `t Kraaienest
19:00 - 20:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
19:00 - 21:00 Chat tussen jongeren en politie over allerlei onderwerpen via vraaghetdepolitie.nl
19:00 - 22:00 Competitie Biljarten bij WIJ in zorgcentrum Heksenwiel
19:00 - 24:00 Zelfstandige inloop in de Galaxy (jongeren)
19:30 - 20:00 Longo gym voor de kinderen in de leeftijd van 10 - 14 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
19:30 - 20:00 Expressief dansen in het Aardrijk
19:30 - 20:30 Zon & Maan: hatha yoga voor volwassenen; gymzaal bij OBS de Wildert, Twaalfbunder
19:30 - 20:30 Longo gym voor de jeugd van 10 jaar en ouder in de gymzaal aan de Twaalfbunder
19:30 - 20:30 Bootcamp bij Fitclub, verzamelen bij Donkslagen 1
20:00 - 21:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
20:00 - 21:00 Longo gym voor de kinderen in de leeftijd van 10 - 14 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
20:00 Bridge in Sportcafe de Ganzerik
20:15 - 22:30 Repetitie van Novafonie vocaal ensemble in BC de Beemdentil
20:30 - 23:00 Badminton bij BC Woodpecker vanaf 16 jaar in de gymzaal aan de Ganzerik
20:30 - 23:00 Badminton bij Badminton ver. Haabee ’81 in de gymzaal bij de Raaimoeren
21:00 - 23:00 Line Dance in SCC ‘t Kraaienest

Vrijdag

09:00 - 12:00 Vrije inloop sociaal leercentrum de Dolfijn
09:00 - 12:00 Crea-spel bij VV Boeimeer
09:00 - 17:00 Vrije inloop kapel Gageldonk
09:30 - 10:30 Hardlooptraining Sport Effect verzamelen SCC `t Kraaienest
09:30 - 10:30 Bootcamp bij Fitclub, verzamelen bij Donkslagen 1
09:30 - 10:30 SeniFit, seniorensport voor 50+ in de gymzaal aan de Twaalfbunder
09:30 - 11:30 Vrij biljarten bij WIJ in centrum Heksenwiel
09:30 - 11:30 Spelletjes en geheugentraining bij WIJ in kleine zaal, centrum Heksenwiel
09:30 - 12:00 Tekenen / schilderen bij WIJ in grote zaal, centrum Heksenwiel
09:30 - 15:00 Manicuren bij WIJ in centrum Heksenwiel, iedere 1ste en 3de vrijdag van de maand. Vooraf reserveren bij de infobalie.
09:30 - 19:00 Kidscafé op de Louwersdonk 54
10:00 - 12:00 Verstelwerk; je kunt in de grote zaal van centrum Heksenwiel terecht met je kleding of linnengoed waar je iets aan wilt veranderen. Deskundige hulp en een naaimachine zijn aanwezig.
10:00 - 17:45 Speeltuin Somerweide voor kinderen t/m 12 jaar
10:45 - 11:45 Pilates Sport Effect bij SCC `t Kraaienest
12:00 – 13:00 Overblijf broers/zussen ( GBHB/GZHB) bij Olympia
13:30 - 15:30 Stadsboerderijwinkel op de Kleine Hoeve
13:30 - 16:00 Spelletjes, handwerken, creatief bezig zijn bij WIJ in de kleine zaal, centrum Heksenwiel
13:30 - 16:30 Vrij biljarten bij WIJ in centrum Heksenwiel
13:30 - 20:00 Bibliotheek Haagse Beemden open
14:00 - 15:30 Bingo (rustig tempo) bij WIJ in het Grand Café, centrum Heksenwiel. Iedere laatste vrijdag van de maand
14:00 - 16:00 Darten bij WIJ in centrum Heksenwiel
15:00 - 16:00 Rap en Dansworkshop Olympia voor de leerlingen van basisschool Olympia
16:00 – 17:00 Voetbalclinic door GBHB naast school Kievitsloop aan `t Blok
16:00 - 17:30 Gratis voetbalclinic op Johan Cruijffveld, Kesterenlaan
16:00 - 20:00 Musicalles van dansstudio Jump in BC de Beemdentil
17:30 - 18:30 Sake sportclub; karate voor 7-14 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
17:30 - 18:30 Jeet Kune Do training voor 7-9 jaar in de gymzaal aan de Ganzerik
18:00 - 22:00 Bingo bij WIJ in de grote zaal, zorgcentrum Heksenwiel. Iedere 2de vrijdag van de maand
18:30 - 19:30 Jeet Kune Do training voor 10-12 jaar in de gymzaal aan de Ganzerik
19:00 - 20:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
19:00 - 21:00 Training handboogschieten bij Breda Archery aan de Rietdijk bij de Texashoeve
19:00 - 21:00 Bijbelstudie van Iglesia Lluvias de Bendicion Breda in SCC `t Kraaienest
19:00 - 22:00 Salsa lessen in SCC `t Kraaienest door Salsa Sol
19:00 - 22:00 Showgroep Vanity voor meiden van 16 jaar en ouder in SCC ‘t Kraaienest
19:30 - 21:30 Iedere 4de vrijdag van de maand Disco Discover voor kinderen van 5 tot 12 jaar in BC de Beemdentil
20.00 – 22.15 Brabants Operettekoor wekelijkse repetities in ’t Kraaienest
20:00 - 21:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
20:00 - 21:00 Sake sportclub; karate vanaf 13 jaar in de gymzaal aan de Wandelakker
20:00 - 21:00 Djembe lessen in de Raaimoeren voor beginners
21:00 - 22:00 Djembe lessen in de Raaimoeren voor gevorderden
21:00 - 23:00 Jongerencentrum Galaxy inloop

Zaterdag

08:30 - 10:00 Jeet Kune Do training voor volwassene in de gymzaal aan de Ganzerik
09:00 - 10:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
09:00 - 10:30 Judo training door Judo ver. Haagse Beemden in de gymzaal aan de Raaimoeren (wedstrijd training)
09:00 - 12:00 Wandeling bij de Asterdplas en de 4e Bergboezem om vogels te inventariseren, iedere 3de zaterdag van de maand, vertrek vanaf de achterste parkeerplaats van de Asterdplas
09:00 - 17:00 Vrije inloop kapel Gageldonk
09:30 - 19:00 Kidscafé op de Louwersdonk 54
10:00 - 11:00 Gebedsuur door Jefta op het Voorerf 7
10:00 - 11:30 Jeet Kune Do training voor vrouwen in de gymzaal aan de Ganzerik
10:00 - 13:00 Bibliotheek Haagse Beemden open
10:00 - 16:45 Speeltuin Somerweide voor kinderen t/m 12 jaar
11:00 - 13:30 Beginnerscursus haarknippen bij Stylelin, SCC `t Kraaienest
12:00 - 13:00 Streetdance voor kinderen van 11 t/m 12 jaar bij Ghislaine Dance Company, Voorerf 39
12:00 - 16:00 Repair café iedere 1ste zaterdag van de maand in centrum Heksenwiel
12:00 - 14:00 Diverse broodjes en soep van de dag. Geen inschrijving nodig, kom gezellig langs en geniet van een hapje en drankje samen met uw buurt- en medebewoners bij centrum Heksenwiel.
13:30 - 17:00 Rikken met de KBO in centrum Heksenwiel, iedere 2de zaterdag van de maand
14:00 - 17:00 Training Wing Chun Kung Fu in de gymzaal aan de Twaalfbunder
14:00 - 17:00 Training handboogschieten bij Breda Archery aan de Rietdijk bij de Texashoeve
19:30 - 22:30 1x per maand DISCO PICOBELLO disco voor verstandelijk gehandicapten kids in BC de Beemdentil
19:30 - 22:00 Clubavond voor jongeren in het Bol-werk; Lucaskerk ( Lux Factory)

Zondag

09:00 - 10:00 Breda Strength & Conditioning op de Rudonk 23c
09:00 - 17:00 Vrije inloop kapel Gageldonk
09:00 - 10:00 Katholieke viering in de Lucaskerk, Tweeschaar
09:30 - 13:00 Kidscafé op de Louwersdonk 54
10:00 - 17:00 Petje af bij Olympia
10:00 - 11:00 Bootcamp bij Fitclub, verzamelen op locatie zie facebook
10:45 - 11:45 Protestanse Kerkdienst in de Lucaskerk aan de Tweeschaar
11:00 - 12:30 Evangelische dienst van Jefta in aula Graaf Engelbrecht College aan de Ganzerik
11:00 - 13:00 Volle evangelie gemeente in SCC `t Kraaienest
12:00 - 16:00 Speeltuin Somerweide open
12:00 - 15:00 Iglesia Lluvias de Bendicion Breda in SCC `t Kraaienest
13:00 - 17:00 Kinderboerderij de Sik open aan de Kesterendreef
14:00 - 21:00

Muziekgroep in de Galaxy (jongeren)

18:00 Vesperviering iedere 1ste zondag van de maand in de kapel van de Heilige Dymphia aan het Moerenpad 10